عمده ترین سوالات رایج


سوتین ماساژور چیست؟

سوتین یاردی چیست؟
جنس یاردی چیست ؟
معنی یاردی چیست ؟

تفاوت سوتین یاردی با گیپور ؟

خرید و قیمت انواع سوتین ضد حساسیت
در خرید سوتین به چه چیزهایی دقت کنیم.
قیمت سوتین چقدر است
قیمت سوتین اسفنجی فنردار
قیمت سوتین اسفنجی بدون فنر

سوتین هارنس ای چیست؟

یکی از مدلهای سوتین است است که در این مدل کمربند هایی از بالا به زیبایی سوتین می افزاید. معمولاً از جنس چرم هستند و این روزها سوتین هارنس ای گیپور سوتین هارنس ای دانته و انواع دیگر سوتین های هارنس ای در بازار یافت می شود سوتین هارنسی به سوتینی گفته میشود که کمربند هایی در قسمت‌های دیگر سوتین به تزیین و زیبایی آن کمک می کند مانند روی سینه اطراف گردن و دوطرف بغل ها.
برای آگاهی از قیمت انواع سوتین بهتر است سایت زیر را دنبال کنید.
www.omdecala.com

قالب سوتین چیست

سوتین ماساژور چیست

برای پاسخ به سوالات بالا و بسیاری از سوالات دیگر در مورد انواع سوتین بهتر است مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

اگر مغازه دار هستید و به دنبال خرید سوتین و قیمت مناسب سوتین هستی بهترین راه تهیه آن از بازار بزرگ تهران به صورت مستقیم می باشد. خرید سوتین از بازار بزرگ تهران به دلیل رقابت بالا و قیمت بسیار مناسب و ارزان تر از کل کشور خرید بسیار به صرفه و معقول به نظر می رسد اما اگر رفت و آمد شما دشوار است آیا فرصت ندارید و یا هزینه رفت و آمد برایتان گران است بهترین راهکار سفارش آن از طریق سایتی امن و مطمئن است.

سایت عمده کالا با بالاترین تنوع لباس زیر و بهترین قیمت و بالاترین کیفیت این افتخار را دارد که که لباس زیر عمده را در کوتاه ترین زمان به دست مغازه داران و مشتریان عزیز برساند.

قیمت انواع سوتین فنردار بی فنر اسفنجی ماساژور دار


www.omdecala.com

سوتین گیپور ساده چیست؟
قیمت سوتین گیپور فنردار چقدر است؟
سوتین نیم تنه گیپور برای چه اندامی مناسب است؟
سوتین گیپور قرمز را با چی ست کنم؟
قیمت سوتین معمولی چقدر است؟
خرید سوتین گیپور از کجا به صرفه تر است؟
سوتین دانتل چیست؟
قیمت سوتین کش پهن گیپور بهتر است یا کش باریک؟
اینها  متداول ترین پرسش های شما عزیزان از سایت عمده لباس زیر است. که به تک تک آنها و بسیاری دیگر از سوالاتتان در این مقاله پاسخ خواهیم داد.
۱_سوتین گیپور چیست؟
سوتین گیپور که به آن سوتین دانتل و گاهی سوتین تور نیز گفته می شود از جنس گیپور دو میشود ولی تنها کاسه سوتین معمولاً از جنس گیپور تولید می‌شود. چون این نوع سوتین فانتزی است معمولاً از فنر و یا جک در آن استفاده می شود و به خاطر جنس مصنوعی گیپور از جنس پارچه نخی برای زیر آن برای تماس مستقیم با پوست استفاده می شود. سوتین گیپور ایا سوتین دانتل تنوع بسیار بالایی دارد و خانم ها علاقه زیادی به استفاده از آن دارند.
سوتین دانتل دالبریبه سوتینی گفته می شود که قسمت سر دالبری گیپور روی لبه سوتین قرار بگیرد و به زیبایی آن صد برابر کمک کند.
❤️
محبوبترین سوتین گیپور یا سوتین دانتل سوتینی است که زیر نخ باشد بند آن از استحکام خوبی برخوردار باشد و فنر آن اذیت نکند.
قیمت سوتین گیپور فنردار کاملاً بستگی به جنس سوتین سایز سوتین و دوخت آن دارد.
سوتین نیم تنه گیپور نوع دیگری از سوتین گیپور است که که محبوبیت زیادی بین خانم ها و علی الخصوص دخترخانم ها دارد. سوتین نیم تنه گیپور را میتوان با دامن کوتاه یا شلوارک ایا شلوار مشکی ست کرد. حتما باید در خرید نیم تنه دانتل دقت کنید: زیر نخ باشد , کشستانی داشته باشد زیپ یا قزن بسیار محکم داشته باشد و سایز تن تان باشد.
❤️
رنگ های مختلف سوتین گیپور را با چه چه رنگی ست کنیم.
برای ست کردن سوتین باشورت بهترین گزینه ست هم رنگ است.
اما اگر شورت همرنگ سوتین نداشتید از شورتی که طرح آن همرنگ سوتین باشد استفاده کنید.
ست کردن شورت و سوتین بسیار راحت است کافی است همرنگ باشند ولی دقت کنید یه سوتین فانتزی گیپور هرگز با شورت لیفه ست نمی شود حتی اگر همرنگ باشند.
و یا شورت گیپور با هرگز سوتین نخی ست نمیشود.
پس در،ست کردن به جنس ست  هم دقت کنید.
همیشه یه شورت گیپور مشکی و یا یک سوتین دانتل مشکی داخل کمد خود داشته باشید مشکی با تمام رنگ های دیگر ست میشود می توانید از گل سر هم رنگ نیز استفاده کنید.
سوتین قرمز را با چی ست کنم؟
بهترین گزینه شورت همرنگ است .و اگر نبود در درجه دوم
قرمز و مشکی همیشه یک گزینه عالی هست ، به شرط اینکه جنسشان هم متفاوت نباشد.
و گزینه بعدی رنگ سفید هست هست که با  قرمز و یا مشکی هارمونی قشنگی ایجاد می‌کنه.
❤️❤️❤️
سوتین جکدار چیست؟ فرق سوتین جکدار با سوتین فنر دار چیست؟
سوتین جک دار برای بالا نگه داشتن سینه و اکثراً برای سینه های افتاده استفاده میشود سوتین فنردار برای خوش فرم نگه داشتن سینه و حالت گرد بخشیدن به  آن استفاده می شود.
قیمت سوتین معمولی چقدر است؟ درکل قیمت تمام سوتین ها کاملاً بستگی به جنس پارچه و نوع دوخت آنها دارد قیمت سوتین کش پهن کمی بیشتر از  قیمت سوتین کش باریک است. و سوتین کشور برای سینه هایی با سایز بزرگتر استفاده می شود.
❤️
خرید سوتین گیپور از کجا به صرفه تر است ؟
آیا میتوانیم از تولیدی سوتین گیپور بخریم؟
خرید سوتین گیپور یا سوتین معمولی از تولیدی برای کسانی که تک می‌خواهند یا حتی یک جین مقدور نیست چرا که تولیدی ها به مقدار  بسیار بالا و گاهی  به صورت پگ های صد تایی یا ۲۰۰تایی سوتین بسته بندی می کنند .
اگر برای فروش میخواهید خرید سوتین گیپور از پخش عمده و یا عمده فروشی های بزرگ بازار تهران بسیار به صرفه است است چرا که این عمده فروشی های بزرگ به دلیل فروش بالایی که دارند به طور مستقیم با تولیدی های بزرگ قرارداد می بندند و کل تولیدات آنها را خرید می کند. این خرید مستقیم باعث پایین آمدن هزینه بازار یابی برای تولید کننده میشود  و در نتیجه قیمت بسیار مناسب برای عمده فروش و پخش لباس زیر است،
از طرفی به دلیل رقابت بالا در بازار بزرگ تهران مغازه داران سعی می کنند با حداقل سود لباس زیر را به فروش برسانند و این تماماً به نفع خریداران محترم است  و تنها هزینه‌ای که متقبل می‌شوند هزینه رفت و آمد در بازار بزرگ تهران است است که البته می توان آن را نیز از طریق خرید اینترنتی امن کاملا پوشش داد و فقط با هزینه ارسال پستی بسیار کم از بازار بزرگ تهران مستقیم به مغازه آورد.
❤️عکس بازار❤️

سوتین یاردی چیست؟
سوتین یاردی به سوتینی گفته می شود که از جنس یاردی باشد. یاردی در زبان عامیانه به پارچه  تور ساده یا تورگل دار گفته می شود . تفاوت یاردی و گیپور و دانتل چیست؟
اکثر موارد این سه پارچه با همدیگر اشتباه گرفته می شود. پارچه دانتل زمینه تور دارد و دارای گلهای به صورت برجسته و یا از جنس ضخیم تر روی آن آن است که گاهی این گلها با مروارید به صورت دست دوز یا ماشینی تزیین شده پارچه دانتل ظرافت بسیار زیادی دارد و برای دوخت لباس عروس و لباس های نامزدی از آن استفاده می شود به دلیل ظرافت زیاد و زیبایی برای تهیه سوتین دانتل و شورت دانتل نیز از آن استفاده می شود که در این صورت پارچه بسیار لطیف و دارای کشسانی و برجستگی های نرم است. جنس پارچه دانتل از کتان یاساتن میتواند باشد.قیمت دانتل از گیپور بیشتر است.
پارچه گیپور چیست؟
پارچه گیپور زمینه تور ندارد و بافت درشت تری دارد قیمت پارچه گیپور از پارچه دانتل بیشتر است و جنس آن گاهی از ابریشم است که قیمت بسیار بالاتری دارد. جنس گیپور غالباً از پنبه است و گاهی از ابریشم است. پارچه گیپور کاملاً بدن نماست و برای تهیه لباس مجلسی گران قیمت از آن استفاده می شود که نیاز به آستر دارد.
برای تهیه لباس زیر فانتزی مانند سوتین گیپور و شورت گیپور از شیپور بسیار نرم و پنبه ای و گاهی از الیاف مصنوعی استفاده می شود. قیمت گیپور کاملاً بستگی به الیاف به کار رفته در آن دارد.
تفاوت پارچه گیپور و دانتل چیست؟
اگر دو پارچه دانتل و گیپور را کنار همدیگر بگذاریم متوجه میشویم که پارچه دانتل ظرافت بسیار بیشتری دارد زمینه تور دارد و گل های برجسته و قیمت بالاتر نسبت به گیپور دارد.
پارچه گیپور که در زیبایی و ظرافت آن نیز شکی نیست زمینه تور ندارد و گل ها به صورت بافت درشت به همدیگر متصل می شود.
❤️
پارچه یاردی چیست؟
و اصلا یارد چیست؟ یارد واحد اندازه گیری پارچه های خارجی است که هر یارد ۹۰ سانتیمتر می باشد. یعنی از یک متر ده سانتیمتر کمتر است.
اما در اصطلاح عامیانه این واحد اندازه گیری پارچه های خارجی وارد زبان دوخت و دوز شده و به نوعی تور گفته میشه که برای دوخت انواع لباس زیر فانتزی و بدن نما از آن استفاده می شود . تور یاردی میتواند ساده یا گلدار باشد دارای کشستانی خوب و از الیاف مصنوعی و گاه ترکیب پنبه و الیاف مصنوعی تهیه می شود. باچه یاردی ساده و زیبا و سبک است و قیمت مناسبی برای تهیه لباس زیر دارد.
❤️
یاردی تا حدودی شبیه به دانتل است است ولی جنس یاردی بسیار ظریف تر و نازک تر است دانتل است و بیشتر برای تهیه ی شورت یاردی استفاده می شود.
و یا سوتین یاردی تک لایه و یا سوتین یاردی  دولایه زیر نخ. اکثرا در دوخت سوتین یاردی به صورت دولایه کاربرد دارد که قسمت پایین سوتین زیر  نخ و قسمت بالای سوتین از یاردی تنها استفاده میشود.
برای دوخت شورت یاردی قسمت کف از یک لایه پارچه نخی  برای تماس با بدن علاوه بر یاردی به صورت دولایه استفاده میشود.
برای شستشوی لباس زیر یاردی بهتر است از آب سرد  استفاده شود و با دست به صورت ملایم و با آرامی شستشو دهید.

سوتین اسفنجی بدون فنر چست ؟

سوتین اسفنجی نوعی صوتی آن است که در آن از اسفنج و ابر فشرده شده استفاده شده است و اکثرا برای بزرگ نشان دادن سینه از آن استفاده می کنند

سوتین اسفنجی فانتزی چه کاربردی دارد ؟

سوتین اسفنجی فانتزی به لحاظ زیبایی و بزرگ کردن سایز سینه از آن استفاده می کنند

حدود قیمت سوتین اسفنجی بدون فنر چقدر است ؟

رنج قیمت سوتین اسفنجی از پنجاه هزار تومان به بالا شروع می‌شود که بهتر است از سوتین کیفیت بالا استفاده کنیم
بهترین راه خرید سوتین بدون فنر چست ؟

بهترین راه خرید سوتین بدون فنر خرید است مراکز معتبر لباس زیر و تهیه جنس با کیفیت است
مرکز پخش سوتین در ایران کجاست ؟

بزرگترین مرکز پخش سوتین در ایران در بازار بزرگ تهران بازار عباس آباد واقع شده است

انواع سوتین اسفنجی چیست ؟

سوتین اسفنجی ساده
سوتین اسفنجی فانتزی
سوتین اسفنجی جک دار
آيا سوتين اسفنجي باعث كوچك شدن سينه ميشود؟

مطالب زیادی در این باره وجود دارد بهتر است به سایت های معتبرپزشکی مراجعه کنید
ایا سوتین اسفنجی سرطان زاست؟

هنوز مقاله ای در این باره به اثبات نرسیده است
آیا سوتین اسفنجی  سینه ها کوچک میکند؟

در طولانی مذت بله


از کجا جوراب عمده بخریم ؟

از کجا جوراب عمده بخریم ؟

از جمله سوالاتی که افراد در اینترنت جستجو می کنند این است که لباس زیر عمده را از کجا بخرم ؟چطور بخرم ؟ جینی بخرم یا تکی ؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به تعدادی از این سوالات پاسخ دهیم .

سایز لباس زیر

سایز لباس زیر

شاید بارها برای شما این اتفاق افتاده باشد که به داخل مغازه ای رفته اید و تصییم بگیرید برای یک فرد که همراه شما نیست لباس زیر تهیه کنید یا خواسته باشید که لباس زیر را آنلاین و به صورت اینترنتی سفارش دهید ، در مدل رنگ ونوع مشکلی وجود ندارد و انتخاب می کنید و به مرحله سایز سفارش که رسید علامت سوال در ذهن شما ایجاد می شود ؟؟؟؟؟ اولین  مطلبی که به ذهن شما می رسد این است که چه سایزی سفارش بدهم ؟ اندازه سایز لباس زیر طرف غایب چند است ؟ یا اینکه خود شما بخواهید برای خود لباس زیر سفارش دهید ، به خاطر مسائل بهداشتی امکان پرو و پوشیدن لباس زیر وجود ندارد . حال چه کار کنیم ؟ اندازه لباس زیر من چند است ؟ به فروشنده چه سایزی  بگویم ؟یادر سایت چه سایزی را انتخاب کنم تا انداره من باشد؟ .آری همه اینهااز قبل هم وجود داشته لذا جهت راحتی کار برای لباس زیر هم مثل سایر البسه سایز بندی استاندارد اختراع و ثبت شد  .با ما همراه باشید تامطالبی در خصوص سایز بندی لباس زیربا هم مرور کنیم .

درباره‌ی نویسنده
عمده  فروشی لباس زیر 
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...